ΤΡΑΓΙΚΟ... ΔΥΟ ΧΡΟΝΩΝ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΠΕΘΑΝΕ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΔΟΣΗ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ


Τραγική είδηση


tragiko


Δυο χρονών παιδάκι πέθανε από υπερβολική δόση ναρκωτικών



Ένα μικρό παιδί είναι νεκρό στη Βρετανία αφού υπέστη καρδιακή ανακοπή μετά από υπερβολική δόση μεθαδόνης. Οι γονείς του παιδιού συνελήφθησαν με την κατηγορία της ενδοοικογενειακής βίας και της παράνομης κατοχής ναρκωτικών.

Το κοριτσάκι μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο από το σπίτι της αφού είχε υποστεί καρδιακή ανακοπή. Οι τοξικολογικές εξετάσεις έδειξαν ότι είχε καταπιεί υπερβολική δόση μεθαδόνης, υποκατάστατου της ηρωίνης.


Πηγή: stoxos.gr

0 σχόλια:

Τα σχόλια στο blog υπάρχουν για να συνεισφέρουν οι αναγνώστες στο διάλογο. Η ευθύνη των σχολίων (αστική και ποινική) βαρύνει τους σχολιαστές.Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μαζί μας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.

VISITS